Sunucu Odası Kurulum

İzbay Elektrik, işletmelerin ve kurumların verilerini güvenli bir şekilde saklamalarını sağlamak için sunucu odası hizmeti de sunmaktadır. Sunucu odası, yüksek güvenlikli bir ortamda sunucuların barındırıldığı ve işletmelerin web siteleri, veri tabanları, e-posta hizmetleri gibi çeşitli işlevleri yerine getirdiği bir alan olarak tanımlanabilir.

İzbay Elektrik sunucu odası hizmeti, işletmelerin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmaktadır. Güç yedeklemesi, iklim kontrolü, yangın söndürme sistemleri, yüksek kapasiteli internet bağlantısı gibi özellikler sunucu odasının sağlaması gereken standart hizmetlerdir.

İzbay Elektrik sunucu odası hizmetiyle birlikte, işletmelerin verilerinin güvenliği sağlanırken aynı zamanda yedekleme işlemleri de gerçekleştirilir. Bu sayede olası bir veri kaybı durumunda verilerin geri yüklenmesi kolaylaşır ve iş sürekliliği sağlanır.

İzbay Elektrik, uzman kadrosu ve yüksek teknolojili alt yapısıyla sunucu odası hizmetlerinde de müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir.