Anasayfa - İzbay Elektrik | İzbay İnşaat
5
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-5,bridge-core-1.0.4,translatepress-en_US,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
İzbay Elektrik

İzbay Elektrik , Elektrik Çözümlerinde Güvenilir ve alanında uzman ekibimiz ile profesyonel çözümler sunar Ticaret Odası 204572 Sicil Numaralı Üyesi Olarak Ticaret Hayatında ve Sektördeki Rekabet Alanında Yerini Almıştır.

Misyonumuz

Günümüzün teknolojik standartlarında proje gerçekleştiren, ürün ve hizmetlerde kaliteye odaklanan ve proje tesliminde zamanlamaya uyan bir firma olarak sektörde yer almak istiyoruz.

Bize Ulaşın

+ 90 232 227 21 97
İzbay İnşaat
Konut, AVM, Sanayi Tesisleri ve Diğer Tüm Yapılarda Ana İskeletin (Kaba inşaat) Oluşmasının Ardından Geriye Kalan İşlerin Tamamına İNCE Yapı İşleri Olarak Devam edilmektedir.
Business Consulting

Konut, AVM, Sanayi Tesisleri ve Diğer Tüm YapılardaGeriye Kalan İşlerin Tamamına İNCE Yapı İşleri Olarak Devam edilmektedir.

İzbay Gayrimenkul
Nerede yaşamak istersiniz?

Gayrimenkul evinize ve yatırım ihtiyaçlarınıza ulaşmanıza yardımcı olalım sizin için en iyi çözümleri izbay Enerji ile bütünlük kazandıralım

İzbay Gayrimenkul

6306 sayılı “Kentsel Dönüşüm Kanunu” kapsamında binaların deprem testi, risk tespiti ve deprem risk raporu düzenlenmesi için Firmamız yapınızın deprem testleri ve yapı analizi için en doğru çözüm ortağınız olacak.

İzbay Danışmanlık
Bakanlık Yetkili Kuruluşu İZBAY ELEKTRİKolarak Uzmanlarımız ve Çözüm Ortaklarımız ile sizlere Kentsel Dönüşüm Danışmanlık ile Kentsel Dönüşüm Hizmetlerini sunuyoruz.
İzmir Danışmanlık

Binanızın Yeniden Yapım veya Bina Güçlendirme Uygulaması için ruhsat projelerinin, Metraj, Keşif, İhale dosyalarının hazırlanması ve ilgili belediyeden yada kurumdan inşaat ruhsat izninin çıkarılması. ve daha fazlası

Strateji Planlamada 15 Yıllık Tecrübe

Danışmanlık Hizmetlerimizi Keşfedin
qode-np-item
1
İletişim'e Tıklayın
qode-np-item
2
Bizi Arayın
qode-np-item
3
Projenizi Anlatın
qode-np-item
4
Yardımcı Olalım
qode-eliptic-slider

Bizim Hakkımızda

İzmir Ticaret Odası 204572 Sicil Numaralı Üyesi Olarak Ticaret Hayatında ve Sektördeki Rekabet Alanında Yerini Almıştır. Hizmet Alanları İçerisine Elektrik Haricinde İnşaat ve Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Aracılık Hizmetlerini de  Alarak Yola Çıkmıştır.

× Bizimle Sohbet Edin!